UKS Jaskółki ze srebrnym medalem DMP!!!!

W niedzielę na torze w Gdańsku rozegrana została ostatnia runda Drużynowych Mistrzostw Polski w mini żużlu. Zawodnicy UKS Jaskółki Tarnów ex-aequo zajęli pierwsze miejsce wraz z ekipą z Bydgoszczy. Tym samym w klasyfikacji generalnej

More

Mateusz Cierniak triumfuje w Gdańsku!

W sobotę 24 września w Gdańsku rozegrano XII rundę Indywidualnych Mistrzostw Polski w mini żużlu. W zawodach z 14 punktami na koncie triumfował Mateusz Cierniak. Zawodnik UKS Jaskółki Tarnów powiększył także przewagę w klasyfikacji

More

Mateusz Cierniak wygrywa w Bydgoszczy!

Mateusz Cierniak z kompletem punktów triumfował w Bydgoszczy w XI rundzie IMP! Zawodnik UKS Jaskółki Tarnów nie miał dzisiaj sobie równych. Dodatkowo w pierwszym biegu ustanowił nowy rekord toru – 43,75! Drugie miejsce zajął

More

Dwie Jaskółki na podium IMP w Częstochowie!

Zwycięstwem Mateusza Cierniaka z UKS Jaskółki Tarnów zakończyła się X runda Indywidualnych Mistrzostw Polski na mini żużlu w Częstochowie. Drugie miejsce zajął Jego kolega klubowy Piotr Świercz, a trzeci był Kacper Łobodziński z Bydgoszczy. Punktacja